Riešutai. Užkandžių idėjos - Tavo riešutinei dienai!

Riešutai: ieškant verslo dovanų idėjos, gurmaniškos dovanos, dovanų idėjos vyrams ar skanaus, o gal net gurmaniško užkandžio akimirkai sau. Skonio Veranda - Tavo riešutinei dienai!

2/4/2022

Riešutai. Užkandžių idėjos - Tavo riešutinei dienai!

Lengvi, gurmaniški, skanūs, o neretai dar ir sveiki užkandžiai – geniali idėja, išvaduosianti nuo dažną mūsų retsykiais užklumpančių, kone egzistenciniams prilygstančių, klausimų „ir ką gi čia užkąsti? “, „kuo maloniai nustebinti?“, „kaip subtiliai parodyti dėmesį versle ar einant į svečius?“. Turbūt netektų ilgai sukti galvos, kad prisimintumėte, kad su viena iš dilemų (tikėtina – ir visomis) ne kartą esate susidūrę.

Skanūs, o neretai netgi ir gurmaniški užkandžiai - RIEŠUTAI. Saldūs riešutai ir sūrūs riešutai, riešutai be priedų. Skonio Veranda skelbia „Riešutų fiestą“ - susipažinę su JAIS ir gyvenimiškomis situacijomis, kada JIE gali būti puikus pasirinkimas, kitąkart žinosite, kuo pasilepinti ar palepinti tiek sveiką gyvenimo būdą propaguojančius, tiek turinčius gana išrankius skonio receptorius ar net gurmanus!

Riešutai – gardėsis prie arbatos ir saldi dovana

Pokalbis su drauge prie arbatos puodelio – jaukus atokvėpis, tiesiog būtinas kiekvienai moteriai, norinčiai bent trumpam atitrūkti nuo kasdienybės „virtuvės“. Žinoma, šis malonus ritualas neįsivaizduojamas ir be kokio nors saldėsio: jei tai – dar ir užkandis, turintis naudingų savybių, neteks bartis su savo sąžine dėl pasidavimo užkandžiavimo pagundai! Riešutai be priedų - puikus sveikas užkandis. Norisi šiek tiek nuodėmingiau? Migdolai su kokosų ir braškiniu jogurtu ar migdolai su šokoladu ir mėta ne tik ištirps Jūsų gomuryje, bet ir taps švente akims. Šie užkandžiai, supilti į bet kokią saldaininę, papuoš stalą.

Saldūs riešutai tinka ne tik kaip užkandžiai prie kavos ar arbatos, tai – saldi dovana, kuria galima išreikšti dėkingumą, pavyzdžiui, kaimynei, mokytojai ar viršininkei (žinoma – ir viršininkui, neabejingam saldumynams).

Verslo dovanų idėjos. Ieškote gurmaniškos dovanos?

Neretai nutinka situacija, kai norime parodyti subtilų dėmesį verslo partneriams, klientams ar net kolegoms. Ar su proga ar be progos, užuot besidairius į įvairius suvenyrus, tradiciškai skamban

ias parduotuvių lentynas „dovanos verslui“, užrašines ar kalendorius - padovanokime tai, kas tikrai nerinks dulkių, bus po ranka reikiamą akimirką, suteiks malonių gomuriui (o neretai dar ir sveikų!) akimirkų ir paliks puikų įspūdį apie jus. Niekada negali žinoti, kada tinkamai parinkta smulkmenėlė ir taip išreikštas asmeninis dėmesys gali tapti maža, bet svaria investicija į ilgalaikę draugystę ar partnerystę.

Norite palikti įspūdį smulkia dovanėle? Gurmaniški migdolai šokolade su čili pipirais ar migdolai baltajame šokolade su Matcha – variantas, kurį neabejotinai teigiamai įvertins klientai ir verslo partneriai.

Ir nepamirškite, užkandžiai iš riešutų gali tapti miela dovanėle sau, kai norisi pagirti už pasiekimus, motyvuoti judėti į priekį, pasiguosti, kai nesiseka ar tiesiog šiaip, kai kyla tas nenusakomas noras tiesiog kažką nusipirkti. Juk riešutas – sveika, skanu ir, lyginant su kitomis galimomis pagundomis, nebrangu.

Sūrūs ir saldūs riešutai – patogiam užkandžiavimui

Kai kuriose situacijose, pavyzdžiui, organizuojant draugų vakarėlį, žiūrint filmą su šeima, ruošiantis į išvyką automobiliu ar, pertraukėlių tarp darbo metu biure, be puikaus skonio, užkandžiams keliamas ir patogumo reikalavimas.

Riešutai? Žinoma! Riešutus, vieni – saldžius, kiti – sūrius ar visai be priedų, mėgsta visi. Šiuos patogu valgyti bet kokioje situacijoje: nereikia papildomų įrankių, išvengiama nemalonios situacijos susitepti rūbus ar ištepti darbo vietą, automobilį ar kitą erdvę aplink, o ir sukti galvos dėl serviravimo subtilybių nebūtina. Tiesiog supili į norimą indą ir elegantiškai mėgaujiesi!

Jei artimuosius, draugus ar kolegas norite ne tik pavaišinti, bet ir nustebinti išskirtiniu skoniu, saldžiai sūrūs BBQ žemės riešutai – puikus pasirinkimas. Paragausite ir nebeliks abejonių, kodėl šie – „Skonio verandos“ klientų mėgstamiausi! Didesnėje kompanijoje neabejotinai atsiras ir tų, kurie dievina saldžius riešutus. Smaližių „Riešutų fiestoje“ laukia itin gardūs karamelizuoti žemės riešutai ar karamelizuoti migdolai su cinamonu.

Dovanų idėjos vyrams? Riešutai!

Nesvarbu, savam ar „svetimam“ ir kokia proga, dovanų idėjos vyrams paieška – misija ne iš lengviausių. Ir, žinoma, ši užduotis labai dažnai deleguojama moterims. Ne tik šią sunkią naštą nusimesite, bet ir neabejotinai jos gavėją (sutuoktinį, brolį, draugą, vadovą) pradžiuginsite, padovanoję šiam įvairių riešutų rinkinį su priedais ar be jų.

Anakardžių riešutai su svogūnais ir grietinėle, anakardžiai su rūkytos paprikos prieskoniais ir česnaku, migdolai su pomidorais, česnakais ir kanapių sėklomis – puikios dovanų idėjos vyrams, nepaliksiančios abejingo net didžiausio gurmano! Riešutai kaip mat išgaruos, stebint sporto varžybas, leidžiant vakarą su draugais ar tiesiog žiūrint televizorių, kai ranka taip ir nevalingai ieško, ką čia skanaus įsidėjus į burną!

Riešutai – ne tik skanu, bet ir sveika

Džiugi žinia riešutų mėgėjams: riešutai be priedų – bene pats sveikiausias užkandis, kuriame gausu baltymų, mineralų, naudingųjų riebalų rūgščių, įvairių vitaminų ir skaidulinių medžiagų. Skirtingų rūšių riešutai (žemės riešutai, anakardžių riešutai, lazdyno riešutai, migdolai ir kiti), dėl išskirtinės naudos sveikatai, gali būti aptariami atskirai, tačiau, remiantis tyrimais, visų jų poveikis mūsų organizmui yra panašus.

  • Jei susiduriate su energijos trūkumu, užuot griebęsi sintetinių vitaminų, papildykite savo mitybos racioną saujele mėgstamos rūšies riešutų. Netruksite įsitikinti, jog riešutas – tikra energijos „bomba“, kurios užteks visai dienai.

  • Riešutai, dėl subalansuoto riebalų ir baltymų bei didelio skaidulinių medžiagų kiekio, suteikia ilgalaikį sotumo jausmą, tad lengviau atsispirsite pagundai persivalgyti ir greičiau pamatysite pageidaujamus svorio pokyčius.

  • Veganams riešutai nepamainomi dėl didelio juose esančio baltymų kiekio.

  • Klinikiniais tyrimais įrodyta, jog riešutai – efektyvi prevencija mažinant širdies ir kraujagyslių ligų atsiradimo tikimybę ar net – kai kurių formų vėžinių susirgimo grėsmę.

Tiesa, ir sveiki užkandžiai, siekiant maksimalios naudos, turi būti vartojami saikingai. Saujelė mėgstamų riešutų be priedų: tokio „indėlio“ tikrai pakaks ir puoselėjant savo sveikatą, ir lepinant skonio receptorius.

„Riešutų fiestoje“ dalyvauja ne tik riešutai su įvairiais priedais ir be jų, bet ir kiti „Skonio verandos“ produktai, gardinti riešutais. Ar galėsite atsispirti pagundai savo saldumynų atsargas papildyti pieniniu šokoladu su karamelizuotais migdolais ir druska – (tai – „Skonio verandos“ topų topas!) Granola su riešutais, batonėliais ar sausainiais su riešutais. Ir, žinoma, analogų neturintis garsusis Riešutainis – gardėsis, be kurio „Riešutų fiesta“ būtų neįsivaizduojam